Meeskond

Lüliti meeskonna moodustavad kolm naist, kelle koduks on Anija vald. Peale sõpruse ühendab neid ühine arusaam sellest, et iga antud killuke toob tagasi kuhjaga positiivseid tundeid. Lisaks on nad seni vabatahtlikena kogenud, et märgates ja üheskoos toimetades võib vahel juhtuda nii mõndagi imelist.

Kaiti Kartusov elab Kehras. Ta on töötanud Anija mõisa arendusjuhina ja viinud läbi mitmeid suuri ja olulisi üritusi. Kaitit on märgatud kui sädeinimest, kes oma asjaliku pealehakkamisega võib liigutada mägesid.

Kaisa Tamkivi on Anija valla kogukondliku tegevuse hingeks olnud juba aastaid ja elab oma perega Vikipalu kuusemetsas. Nii tema kui tema pere on palju panustanud kohaliku elu edendamisse. Kaisal on õnnestunud koondada vabatahtlikke ja viia ellu mitmeid olulisi algatusi.

Lilian Nõlvak kolis Anija valda viis aastat tagasi. Ta on osalenud mitmetes ettevõtmises, toetades oma seniste kogemuste abil projekte,  mis on aidanud mõne kodukandi inimese elu paremaks muuta, pakkunud tuge ettevõtetele ja ka organisatsioonidele.